קורסי Hands-On בתחום אבטחת המידע והסייבר

סרטוני וידאו | מעבדות מהעולם האמיתי | הסמכות

מחפשים בנרות קורס אבטחת מידע אונליין? אנחנו ב OnlineSecurity מציעים הכשרה והדרכה מקוונת למקצועות אבטחת המידע הכוללת תרגולים פרקטיים במעבדות מתקדמות, הסמכה וליווי במציאת עבודה בתחום. איתנו תהיו בטוחים שהכניסה שלכם לתחום תהיה חלקה ומהנה.

נקודת הזינוק שלך לתחום אבטחת המידע!

Penetration Testing Expert

קורס Expert Testing Penetration - של OnlineSecurity הוא קורס מקוון המכשיר אנשי בדיקות חוסן/האקינג לעבודה בתחום החם ביותר והמבוקש ביותר בעולם אבטחת המידע - Penetration testing הקורס שם דגש על לימוד התיאוריה והטכניקות החמות ביותר בתחום ברמה הגבוהה ביותר בשילוב עם תרגול יסודי.
בסיום הקורס - הסמכת OPTE

למידע נוסף

Digital Forensics Expert

קורס Digital Forensics Expert - של OnlineSecurity הוא קורס מקוון המכשיר אנשי בדיקות חוסן/האקינג לעבודה בתחום החם ביותר והמבוקש ביותר בעולם אבטחת המידע - .Penetration testing הקורס שם דגש על לימוד התיאוריה והטכניקות החמות ביותר בתחום ברמה הגבוהה ביותר בשילוב עם תרגול יסודי.

בקרוב

Cyber Threat Analyst

קורס Cyber Threat Analyst - של OnlineSecurity הוא קורס מקוון המכשיר אנשי בדיקות חוסן/האקינג לעבודה בתחום החם ביותר והמבוקש ביותר בעולם אבטחת המידע - .Penetration testing הקורס שם דגש על לימוד התיאוריה והטכניקות החמות ביותר בתחום ברמה הגבוהה ביותר בשילוב עם תרגול יסודי.

בקרוב

מתעניינים בקורס?

מלאו את פרטיכם וסרטון התרשמות ישלח אליכם למייל